MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 10941620
nr 1094 1620
Fåtölj
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2017
kl 18:33:50
150 kr